הזמנת שליחויות

אלפי אנשים משתמשים כיום בחברת שליחויות לביצוע משימות יום יומיות רבות. בתי עסק רבים מחפשים שירות שיכול לספק להם שליח מהיר מעכשיו לעכשיו, אם זה למשלוח חבילות קטנות לבתי עסק אחרים או משלוח חבילות ללקוחות שרוכשים מוצרים, כולם צריכים חברת משלוחים אמינה שיכולה לספק את השירות ולתת מענה מתאים לפי הצורך.

בדבורה שליחויות אנו מספקים לכם את האפשרות ליהנות משרות שליחים לביצוע שליחויות בארץ במהירות ובאמינות תוך כדי שמירה על פרטיותכם.

הזמנת שליחויות און ליין.

הזמנת שליחויות און ליין מאפשר לכל לקוח שלנו להיכנס ולהזמין ממגוון שירותי השליחויות שלנו ללא צורך להרים את השפופרת אפילו פעם אחת. הזמנת שליחויות און ליין מתבצעת דרך ממשק ידידותי ונוח ומאפשרת לכם לעקוב אחרי החבילה ולראות את התקדמות המשלוח. מהרגע שהצטרפתם אל השירות המצוין שלנו אתם מקבלים שם משתמש וססמה ויכולים להתחיל להזמין שירות שליחויות מהיום להיום ללא המתנה. בקשתכם מתקבלת במוקד שירות הלקוחות שלנו ועוברת לטיפול מידי. תוך זמן קצר אנו שולחים לכם שליח מתאים לסוג השירות שאותו בחרתם. כל התהליך מתבצע בקלות ובנוחות וניתן לבצע אותו מכל מקום.

אז איך נרשמים לשירות? זה פשוט, אתם יכולים להתקשר אל שירות הלקוחות שלנו במספר 1700-50-50-17 או ליצור אתנו קשר דרך האתר ותוך זמן קצר אתם רשומים למערכת האון ליין שלנו.

נרשמתם כבר?

btn (1)

הזמנת שירות שליחים למשלוח חד פעמי.

גם אם אתם בית עסק וגם אם אתם לקוחות פרטים הגעתם למקום הנכון. בדבורה שליחויות אנו מספקים מגוון שליחויות לכולם ובהתאמה אישית. אם אתם צריכים משלוח חד פעמי אל תהססו. אנו מכירים את הצורך בביצוע שליחויות חד פעמי ומספקים לכם ששליח מהיר שיעביר את דבר המשלוח שלכם במהירות בכל חלקי הארץ. כל מה שצריך לעשות זה להתקשר אלנו. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

מגוון שליחויות למגוון אנשים.

לפעמים זה חבילה ולפעמים זאת מעטפה. לפעמים אתם רוצים לשלוח מתנה לחבר שיושב בחיפה ולפעמים אתם צריכים לשלוח מסמכים לעורך דין או רואה חשבון בתל אביב.

דבורה שליחויות מוכנה לכל משימה. מגוון עבודות השליחות שאנו מבצעים על בסיס יום יומי מאפשר לנו לספק לכם ניסיון רב בכל ביצוע משימה. אנו מבצעים שליחויות גם לפרטיים ושליחויות גם לבתי עסק. אנו נבצע שליחויות פיננסיות לבנק בשבילכם או העברה משפטית לעורך דין. שירותי השליחויות שלנו מספקים גם עבודה מול משרדים ממשלתיים וגופים ביורוקרטים וחוסכים לכם זמן רב.
אז למה דבורה שליחויות..? כבר לפי השם שלנו ניתן להבין שברגע שבחרתם דבורה שליחויות בחרתם בחברת שליחויות חרוצה שעובדת בצורה מסודרת כמו כל כוורת. וכמובן… השירות שלנו דבש.

“ביטול השירות יעשה בהתאם לחוק, עד ארבעה עשר ימים מיום עשיית העיסקה או מיום קבלת אישור הזמנה לפי המאוחר ולפחות יומיים טרם התקבל השירות”