שירות שליחים

קצב החיים שלנו, העבודה שלנו, היכולת שלנו להיות יעלים. כל אלו מתאפשרים לנו על ידי כך שרוב הדברים נגישים היום בלחיצת כפתור, רק נושא אחד נשאר אותו הדבר. שירות שליחים. בעבר היה צורך בשירותי השליחים כדי להעביר כל דבר. כיום אין יותר צורך להזמין שליח כדי להעביר מברק לחבר רחוק. בשביל זה יש לנו וואטסאפ.
למרות שאין יותר צורך להעביר ידיעה כזאת או אחרת ממקום למקום עדיין מוכח ששירותי שליחויות כאן כדי להישאר.

שירות שליחים בכל הארץ.

משלוח מהיר מהיום להיום. דבורה שליחויות מספקת שירותי משלוח בכל הארץ. אנו יודעים לתת כל סוג של שירות לכל מקום בארץ. צי הרכבים שלנו מורכב מאופנועים וקטנועים המבצעים שליחויות בתל אביב והסביבה בזריזות ויעילות ומצי רכבים מסחריים למשלוח חבילות בכל רחבי הארץ בבטחה ובזמן.

שירות שליחים לעסקים.

חברת שליחויות הרוצה לספק שירות שליחים לבתי עסק צריכה ארגון ומערך מסודר. לכן לא סתם החברה נקראת דבורה שליחויות. בדומה לכוורת הדבורים שמאפשרת מנגנון עבודה מסודר ויעיל גם דבורה שליחויות מאפשרת לכם ליהנות מהדבש של עבודה יעילה.
אנו מספקים מגוון רחב של שירותים לעסקים.

תשלומי חשבונות והפקדות בבנקים:

ביקור בבנק היא משימה שלא תמיד יש זמן ואנרגיה לעשותה, תחסכו לכם את כאב הראש ותנו לדבורה שליחויות לעשות עבורכם את ביצוע התשלומים, הפקדות בבנק ועוד.. הכל מתבצע בצורה יעילה, אחראית ואמינה. תוך שמירה על סודיות ודיסקרטיות הלקוחות.

תהליך פתיחת חברה:

אין חכם כבעל ניסיון, חברתנו צברה במשך השנים ניסיון רב בביצוע שליחויות אלו, הכוללים: רישום בטאבו, רשם החברות, תשלומים ועוד. עם הדיוק ומקצועיות שלנו, תוכלו לחסוך לעצמכם זמן וריצות מיותרות ולתת את ההגה בידי השליח המהיר.

שירותים משפטיים

שירותים משפטיים כוללים בתוכן מגוון רחב של ששירותי שליחויות, אצלנו תקבלו מענה לכל בקשה. עבודה מול בתי משפט ורשם החברות הם כחלק מנורמת היום שלנו. אנו מספקים שירותי משלוחים להוצאת נסח טאבו, בירורים וטיפולים מול כונס הנכסים ורשם החברות. עודה מול גופי העיירה המשטרה ועוד. לעוד מידע על שירותים משפטיים.